امروزپنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
۱۴:۰۴:۳۱ بعد از ظهر - چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴
0 شناسه خبر:2020
ایمیل فونت:+-

قائم مقام وزیر کشور؛ شمار داوطلبان، امری بی سابقه در تاریخ انقلاب اسلامی
برگزاری باشکوه و بدون نقص دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را یکی از دغدغه‌های اصلی همه مسئولان و مردم در سال جاری است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی کرج نیوز

پایگاه خبری کرج| در مراسم گرامیداشت هفته وحدت در حسینه عابدینیه شهر سمنان حسینعلی امیر ضمن بیان اینکه در روزهای آینده نیز به‌گونه‌ای عمل کنیم که در انتخابات همه جریان‌های سیاسی حضور داشته باشند، گفت: شاهد وحدت، انسجام و اتحاد ملی در سراسر کشور باشیم و این امر به یاری خداوند متعال محقق خواهد شد.
به گفته امیری حضور همه جانبه جریان های سیاسی در انتخابات شور و نشاط انتخاباتی را افزایش می دهد اما همه باید خطوط قرمز نظام را رعایت کنند.
امیری از ثبت نام بیش از ۱۲ هزار و ۹۰۰ نفر برای انتخابات سالجاری براساس آمار وزارت کشور خبردادوگفت: افزایش آمار داوطلبان از نظر جامعه سیاسی قابل بررسی علمی است.
وی به تعداد داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و شمار داوطلبان در این دوره درتاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه خواند.
قائم مقام وزیر کشور با اشاره به اینکه ثبت نام قابل توجه نامزدهای انتخاباتی نشان از شور و نشاط انتخاباتی در کشور دارد تاکید داشت:این روندی که ایجاد شده باید ادامه پیدا کند.

مجلسی بر مبنای عقلانیت و در شان و تراز نظام

وی در خصوص حضور مردم در عرصه مسائل مملکتی گفت: اگر مردم در میدان حضور داشته باشند، همه مشکلات کشور به‌تدریج برطرف می‌شود و این سرمایه‌های عظیم نباید نادیده گرفته شوند.
قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات باشکوه منجر به ارتقا انسجام و وحدت ملی می شود گفت: باید انتخاباتی که منجر به ارتقا و انسجام و وحدت ملی و تشکیل مجلسی که مصالح نظام جمهوری اسلامی بر مبنای عقلانیت و ارزشهای اسلامی در شان و تراز این نظام شکل بگیرد، انجام شود. و بعد از آن مجلسی بر مبنای عقلانیت و در شان نظام خواهیم داشت.
امیری برگزاری باشکوه و بدون نقص دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را یکی از دغدغه‌های اصلی همه مسئولان و مردم در سال جاری، عنوان کرد وگفت: تلاش‌های زیادی برای این امر انجام شده است و ما برای حفظ آن باید بکوشیم.
قائم‌مقام وزیر کشور تصریح کرد: نامزدهای انتخابات وحدت را ملاک عمل خود قرار دهند و از دادن قول هایی که به جدایی منجر شود خود داری کنند.
امیری در ادامه رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های مردمی در موفقیت تیم دیپلماسی کشور در مذاکرات هسته ای را بسیار ارزنده دانست و گفت: ما با استفاده از این سرمایه ها می توانیم در تمام عرصه موفق و سربلند حاضر شویم.
به گفته قائم مقام وزیر کشور، نظام جمهوری اسلامی از این پس نقش فعال تر، سازنده تر و اثرگذارتری در صحنه های بین المللی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه موضوع برجام برای بهتر شدن کسب و کار و رونق اقتصادی در داخل مورد استفاده قرار خواهد گرفت افزود: با برداشتن تحریم های ظالمانه، چشم اندازی خوبی برای کشور و نظام خواهیم داشت.

لینک کوتاه خبر:http://www.karajnews.ir/2020
اشتراک گذاری: داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک خبردرفیس بوک تویت کردن این خبر تلگرام پیامک فیس نما واتس آپ
نویسنده خبر:
ابربر چسب ها:, ,
کرج نیوز درشبکه تلگرام

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
مجلات ونشریات
کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات