امروزپنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
۱۴:۵۸:۵۵ بعد از ظهر - پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴
0 شناسه خبر:2162
ایمیل فونت:+-

منشور اخلاقی انتخابات در البرز منتشر شد
منشور اخلاقی انتخابات توسط دادگستری استان البرز تدوین و از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی کرج نیوز

پایگاه خبری کرج_مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز روز پنجشنبه به ایرنا، گفت: برای برگزاری هرچه شایسته تر پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کمیته ای با عنوان پیشگیری از تخلفات انتخابات به همت دادگستری استان البرز تشکیل و جلسات مربوطه مرتب برگزار می شود که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم از اعضای این کمیته است.
سید موسی حسینی کاشانی اظهار داشت: در جلسات این کمیته مصوب شد منشور اخلاقی انتخابات توسط دادگستری استان تدوین و توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز چاپ شود که این موضوع تحقق یافت و تعداد ١۵٠٠ نسخه از منشور اخلاقی انتخابات توسط این اداره کل چاپ و جهت توزیع و اقدامات لازم در اختیار دادگستری استان البرز قرار گرفت.
وی افزود: امید می رود با اینگونه اقدامات پیشگیرانه و ابلاغ قوانین و مقررات تبلیغات انتخاباتی به رسانه های خبری استان و اعمال نظارت های قانونی شاهد برگزاری انتخاباتی با کمترین تخلفات در سطح استان البرز باشیم.
علاقمندان برای مشاهده و استفاده از منشور اخلاقی انتخابات می توانند به سامانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به آدرس اینترنتی http://alborz.farhang.gov.ir/ مراجعه نمایند.

لینک کوتاه خبر:http://www.karajnews.ir/2162
اشتراک گذاری: داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک خبردرفیس بوک تویت کردن این خبر تلگرام پیامک فیس نما واتس آپ
نویسنده خبر:
کرج نیوز درشبکه تلگرام

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
مجلات ونشریات
کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات